Turnaj mužů se hrál systémem každý s každým, na dva sety do pětadvaceti bodů, kdy vítězství 2:0 znamenalo tři body do tabulky, v případě remízy rozhodoval vyšší počet uhraných míčů, který lepšímu týmu přinesl dva body, horšímu jeden a při rovnosti braly oba celky dva body. Porážka znamenala bodů nula.

Do boje zasáhlo celkem šest mužstev, mezi kterými byl domácí Komárov, tři výběry z Příbrami, Spartak Hořovice a tým Branická Praha 10. Turnaj zcela opanovaly příbramské týmy, které obsadily první tři pozice. Nejlépe si vedl tým Příbram A, který nasbíral celkem 14 bodů a o jeden bod překonal příbramské béčko. Třetí Příbram C měla ještě o tři body méně. Na dalších pozicích pak skončily týmy Spartaku Hořovice, Branická 10 Praha a tabulku uzavřel Komárov.

Ženského turnaje, který se hrál stejným bodovacím systémem jako ten mužský, se zúčastnilo devět družstev. Kromě dvou domácích výběru ještě hořovické seniorky a juniorky, Rokycany, Dobříš, Baník Příbram a kadetky z Příbrami a Střešovic.

Celky byly nejprve rozděleny do tří tříčlenných skupin, ze kterých následně postupovaly do bojů o konečná umístění, kde v případě nutnosti rozhodoval třetí set do patnácti bodů. I mezi ženami byl nejúspěšnější tým z Příbrami, konkrétně hráčky Baníku Příbram, které turnajem prošly bez ztráty jediného setu a získaly zcela zasloužené vítězství. Stupně vítězů doplnily ještě hráčky z Rokycan a Komárova A.