Florbalové utkání mezi týmy Chodov a FBC Ostrava začíná v 18 hodin. „Po skončení bude pro diváky přichystána i autogramiáda hráčů Chodova,“ podotkl předseda pořádajícího T.B.C. Milan Karšňák.

Ten byl hodně spokojen po vyhlašování ankety Nejúspěšnější sportovec Berounska 2017, kdy A tým T.B.C. Králův Dvůr obsadil třetí příčku mezi týmy dospělých.

Nyní ale všichni žijí přípravou na dnešní utkání Tipsport Superligy. Jedná se o dohrávku pátého kola. Původně se měl hrát zápas mezi Chodovem a Ostravou v původním termínu v Náchodě, ale hosté kvůli poruše autobusu nedorazili.

Musel se tak hledat nový termín, který byl stanoven právě na 23. ledna, a také nové hostitelské místo. Volba padla na T.B.C. Králův Dvůr, který má bohaté zkušenosti se zápasy Superligy, NFL i s pořádáním reprezentačních akcí.

Proto se fanoušci florbalu dočkali skvělé akce. „Nezapomeňte ale dorazit dříve, jelikož o utkání je veliký zájem a my všem za něj děkujeme,“ dodal předseda králodvorského florbalového celku T.B.C. Milan Karšňák.