Počasí celý týden hrozilo, že v sobotu proprší, ale nakonec vydrželo a turnaj se celý uskutečnil. Hrálo se v jedné skupině každý s každým na dva vítězné sety.

Zúčastnily se celky Litvínov, Praha, Žatec, Plzeň, Ústí nad Labem a domácího Zaječova. Celý turnaj bez ztráty bodu vyhrála trojice SKN Žatec (P. Vít., M. Pertlík, doplněná o plzeňského Pavla Stehlíka). Na druhém místě se umístila trojice pod názvem Povýšení uplatní učitelé (M. Zaplatílek, J. Hochman, J.Kresta) díky lepšímu vzájemnému zápasu 2:1 s loňskými obhájci prvenství, kteří nastoupili v pozměněné sestavě (M. Pecina, K. Jonák a domácí Vl. Ungr).

Na čtvrtém místě byla sestava Čechie Litvínov ve složení J. Růžička, M. Mužík a D. Mužík. O umístění na pátém a šestém místě znovu při rovnosti bodů rozhodoval vzájemný zápas, který na 5. místo určil Prut stars (J. Perutka, V. Hartman a G. Kasl) a na 6. místo domácí trojici NK Zaječov (M. Jícha, A. Krajdl, P. Zavadil).

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen nestor ligových kurtů J. Perutka z týmu Prut stars. „Chtěl bych poděkovat za každoroční připravenost kurtu a zázemí domácím pořadatelům ze Zaječova, kde v jejich krásném prostředí proběhl jedenáctý ročník Memoriálu Karla Jonáka. Celým turnaje se nesla pohodová atmosféra a potkali se tu znovu hráči i po několika letech, kteří spolu nebo proti sobě vybojovali plno ligových a turnajových zápasů. Chtěl bych také poděkovat všem sponzorům tohoto ročníku, kteří přispěli cenami na letošní turnaj. Byli to hospoda U meruny v Újezdě, Saldo Dobroměřice, Jakl Komárov, Simon Lukavský, Luboš Lisý-elektroinstalace, hostinec Na vsi a Unilever,“ poděkoval hlavní organizátor Karel Jonák.