Zlaté medaile získali Ondřej Noha a Štěpán Lodr na kormidle s Terezou Čedroňovou ve společenství s Hamrem na párovce mladších žáků s kormidelníkem, Nela Oupická na skifu mladších žákyň dojela pro medaili s velkým náskokem, Ondřej Noha a Štěpán Lodr na dvojskifu mladších žáků si pro zlato dojeli hned 2x – v sobotu i v neděli. Další zlaté medaile vybojovali Lukáš Beran a Jakub Zajíček na dvojskifu starších žáků, Lukáš Beran přidal medaili na skifu žáků čtrnáctiletých, Vojtěch Lodr na skifu žáků třináctiletých. S velkým přehledem si pro zlato dojel i Václav Tejkl na skifu dorostenců. Poslední zlatou dovezli na párovce starších žáků s kormidelníkem Jakub Havlíček, Ondřej Sejpka, Jakub Zajíček, Lukáš Beran na kormidle s Terezou Čedroňovou.

Druhá místa vybojovali Jakub Havlíček, Ondřej Sejpka, Jakub Zajíček, Lukáš Beran na kormidle se Zorou Kubáskovouu – na čtyřce s kormidelníkem st.žáků, Matouš Hobza a Štěpán Procházka na dvojskifu st.žáků a také Jakub Havlíček a Ondřej Sejpka na dvojskifu st.žáků, na skifech dorostenci Kryštof Král, Kateřina Štajerová a žačka 14 let Amálie Horská, Daniel Vaculík, Kryštof Král, Václav Tejkl, Timoteo Petráš na párovce bez kormidelníka dorostenců, Lucie Domanská, Viktorie Lášková, Barbora Bohátková, Amálie Horská na kormidle s Terezou Čerdoňovou na čtyřce s kormidelníkem st.žaček a Václav Tejkl s Kryštofem Králem na dvojskifu dorostenců.

Třetí místa získali Tereza Čedroňová a Kateřina Štajerová ve společenství s Neratovicemi na párovce dorostenek bez kormidelníka, a na skifu juniorka Alexandra Laubová a st.žák Ondřej Sejpka. Lucie Domanská, Viktorie Lášková, Barbora Bohátková a Amálie Horská na kormidle se Zorou Kubáskovou na párovce s kormidelníkem, Ondřej Horváth a Vojtěch Lodr na dvojskifu st.žáků a Kateřina Štajerová a Zora Kubásková na dvojskifu dorostenek a Nela Oupická ve společenství s Hamrem na dvojskifu ml.žaček.

Všichni závodníci bojovali ze všech sil, aby předvedli, co se v tréninku naučili a zúročili to na závodech. Po Velké regatě Bohemians to byly druhé závody letošní sezóny, kde se veslaři připravují na své hlavní červnové mistrovské závody.