Berounští dorostenci Maivald, Krištof a Oberman zde nebyli příliš úspěšní, když se ani jeden z této trojice na skifu neprobojoval z rozjížděk a následných opravných jízd do finále.

V seniorských kategoriích se představili i junioři, kteří získali medaile na své republice, což se povedlo i Berounským.

Juniorky Stejskalová, Štembergová ve společenství s Třeboní (Janátová, Šindlerová) na nepárové čtyřce bez kormidelníka začaly výborně. Hned v sobotních rozjížďkách svou jízdu plnou seniorských favoritek vyhrály. Přestože do nedělního finále nastoupily s nejrychlejším časem, musely se nakonec sklonit před společenstvím Olomouce a Blesku, které pravidelně tuto disciplínu vyhrává. I tak braly berounské juniorky skvělé druhé místo mezi ženami.

Poté zasedly tyto berounské juniorky, společně ještě s Hankeovou a Holečkovou do osmiveslice se společenstvím Smíchova a dojely si pro pěkné šesté místo.

Dařilo se i juniorům. Stejskal, Buzrla a Havel na dvojce s kormidelníkem své oddílové kolegyně zanedlouho následovali a získali taktéž stříbrnou medaili. Titul v této kategorii získali reprezentanti Dukly, kteří se v této disciplíně chystají na mistrovství světa.

Berounští muži Láník, Mikušík, Sehnoutka a Hošek museli čelit oproti své kategorii do 23 let velké konkurenci, ve které se rozhodně neztratili. I zde ale posbírali pěkné umístění, konkrétně čtvrté místo na nepárové čtyřce s kormidelníkem. Na párové čtyřce bez kormidelníka se jim poté nepodařilo postoupit z rozjížď ky do finále díky technické závadě.

Závody seniorů z berounských veslařů skvěle zakončila Zuzana Sehnoutková na osmiveslici žen ve společenství opět se Smíchovem, když si dojela pro bronzovou medaili.