Beroun – Zlonice 3:1, 3:1

Domácí hráči vstoupili do prvního zápasu s posledním celkem tabulky dobře. Úvodní dva sety vyhráli domácí volejbalisté hladce 25:19 a 25:16. Třetí sada sice patřila hostům, kteří uspěli v poměru 25:22, čtvrtý set ale opět patřil domácím hráčům. Druhé střetnutí se hrálo v podobném duchu. Po prvních setu pro domácí se prosadili hosté, kteří po setu 25:15 srovnali na 1:1. Zbylé dvě sady se ale hrály opět pod taktovkou domácích volejbalistů, kteří si tak připsali plný počet bodů. Beroun je i přes dvě vítězství stále na páté pozici, Zlonice jsou poslední

Komárov – Dobříš 3:1, 0:3

Domácí hráči byli v souboji s předposlední Dobříší favority a v úvodu prvního střetnutí Komárov tento předpoklad naplňoval do puntíku. Úvodní sadu vyhráli domácí 25:12, ve druhé se ale hrál vyrovnaný volejbal a z vítězství 25:21 se radovali hosté. Poté opět převzali otěže zápasu domácí hráči, kteří po setech 25:18 a 25:22 vyhráli první střetnutí 3:1. Ve druhém střetnutí přišlo překvapení. Domácí hráči totiž neuhráli ani set. Po dvou setech 17:25 a 22:25 vedli hosté 2:0. Třetí dějství bylo sice velice vyrovnané, v závěru ale byli šťastnější hosté, kteří vyhráli 27:25. Komárov je po tomto dvojkole stále na třetím místě, Dobříš okupuje předposlední pozici.

Komárov: Kavalír, Borovský, Melichar ml., Sutr, Devera, Prášek, Klekner.

V sobotu je na programu okresní derby ve kterém berounská Lokomotiva přivítá Sokol Komárov.