Po Christophu Pfingstenovi, který vyhrál v říjnu v Uničově, se něco podobného v sobotu podařilo dalšímu Němcovi. Vítězem 6. dílu Toi Toi Cupu se na trati v Kolíně stal Johannes Sickmüller. Druhý dojel Vladimír Kyzivát a třetí další německý jezdec Christoph Pfingsten.
V lesoparku Borky závodily i všechny ostatní kateggrie. Mezi žáky zvítězil Pavel Křížek (Scott Cycling Team Kolín) letos podruhé za sebou a potřetí celkově. Po smůle v Kutné Hoře si spravil chuť druhý Matěj Ruffer z TJ Lokomotivy Beroun, třetí skončil Jiří Janošek (TJ Sigma Hranice). Stejné pořadí je v poháru.
Výsledky žáků: 1. Křížek (Scott Cycling Team Kolín) 16:05, 2. Matěj Ruffer (TJ Lokomotiva Beroun) 16:15, 3. Jiří Janošek (TJ Sigma Hranice) 16:17, 4. Martin Matějček (Cyklo Team Budvar Tábor) 16:41, 5. Matyáš Krumphanzl (SP Kolo) 16:44.
Průběžné pořadí: 1. Křížek 320 bodů, 2. Ruffer 300, 3. Janošek 290

Stupně vítězů žákovské kategorie na kolínském závodě českého poháru Toi Toi Cup. Foto: Martin Jenčík