Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin, ze kterých osm nejlepších postupovalo do vyřazovacího pavouka. Branami semifinále prošel Běštín po nervydrásajícím utkání s hořovickou Pěnou, a Zaječov A, který ve vyhecovaném utkání přetlačil velmi dobře hrající družstvo Zbirohu 2:1 na sety. V utkání o třetí místo pak Pěna nenašla zbraň na pestrou hru zbirožského Jana Chaloupeckého a brala celkově až čtvrté místo.

Finále svedlo dohromady dva papírově nejsilnější týmy, favorizovaný Výběr Běštína Jirky Doseděla a Zaječov A reprezentující středočeskou krajskou soutěž. Favorit nezaváhal a po dvou setech plných přesných útoků, krásných technických míčů a obětavých obranných zákroků vybojoval celkové vítězství v turnaji.

Nejlepším hráčem účastníci určili běštínského Jirku Macuru. Hrající kouč vítězného týmu Jiří Doseděl pochválil práci pořadatelů a krátce zhodnotil celý turnaj: „Rok od roku se turnaj vyrovnává, je znát, že se na Berounsku začala opět hrát okresní soutěž. Hodně se mi líbilo mužstvo Buckov, mladá trojice Vaníček, Hnízdil a Pajer se bude dále zlepšovat. Všem účastníkům bych chtěl popřát pohodové vánoční svátky a těším se, že se opět potkáme na dalších turnajích.“