O svém vítězství Filip Mrůzek rozhodl v podstatě už na první devítce, kterou odehrál sedm ran pod par. „To mi hodně pomohlo, abych se uklidnil,“ přiznal Mrůzek, který v Berouně vyhrál v letech 2015 a 2018. Trofej přebral z rukou Václava Klause.

I tak amatér Bača, který s ním šel ve finálovém flightu, ještě zabojoval, kdy naopak Mrůzek udělal několik chyb a jeho náskok se zmenšil na dvě rány. Závěr si ale český profesionál pohlídal a může se radovat z prvního místa.

„Na šestnáctce jsem zahrál birdie, skvěle jsem se zachránil z bunkeru na sedmnáctce a osmnáctku už jsem hrál v klidu na pět ran,“ popsal závěr Mrůzek, který zapsal kolo za sedm pod par a celkově se dostal na -24. O dvě rány tak vylepšil svůj berounský rekord a mohl se těšit z vítězné prémie 10 000 euro.

Spokojený byl i druhý Matěj Bača, který se dlouho držel ve hře o titul. „Po třináctce jsem se Filipovi přiblížil na dostřel, ale závěr zvládl výborně. Dneska jsem se mohl spolehnout na puttování, hlavně na druhé devítce jsem se několikrát zachránil. Jsem naprosto spokojený,“ uvedl 17letý amatér z Beskydského golfové klubu, který zahrál 21 ran pod par.

Třetí místo tak trochu zhořklo dalšímu amatérovi Filipu Rážovi, který chvíli útočil i na druhou příčku, ale na závěrečné osmnáctce zapsal double bogey, a tak obsadil třetí místo se skóre -16.