Ženy: Komárovu B se dařilo na půdě Rakovníku B, kde vyhrál 3:0 a 3:1 a nadále je tak v přímém boji o postup. V okresním derby se střetly Zdice B s Berounem A. V tomto souboji se dařilo hostujícím hráčkám, které zvítězily 3:0 a 3:1. Zdice C si připsaly dvě kontumační výhry nad Berounem B, který ze soutěže odstoupil. Dařilo se i Dobřichovicím C, které zdolaly Nové Strašecí 3:0 a 3:0. Na čele tabulky tak stále má trojice Dobřichovice C, Komárov B a Zdice C shodný počet 63 bodů. O tomto víkendu se střetnou v derby Komárov B a Zdice C. Dobřichovice C se představí na hřišti Loko Beroun A.

Muži: Lokomotiva Beroun hostila Dobříš a v prvním zápase vyhrála 3:0, druhé střetnutí ale vybojovali hosté 3:1. V okresním derby přivítal Komárov na svém hřišti vedoucí Hořovice. Hosté nakonec po velkém boji vyhráli 1:3 a 2:3. „Nečekali jsme, že to bude tak vyrovnané. Domácí podali dobrý výkon. S plným bodovým ziskem, i když po těsných výshrách, jsme spokojeni,“ uvedl kapitán Hořovic Václav Štochl.

V sobotu 9. června Beroun míří na hřiště Loko Rakovník, Komárov se představí v Dobříši. Hořovice hostí Rakovník B a pokud dvakrát zvítězí, mají zajištěn postup.