V soutěži mužů se dařilo volejbalistům Hořovic, kteří si poradili s celkem VK Rakovníku B 3:0 a 3:1. V prvním zápase kralovali jasně domácí volejbalisté, ve druhém střetnutí byly k vidění dva vyrovnané sety, pak ale již jasně vládly Hořovice, které stále okupují druhou příčku. „Podali jsme ve všech řadách kvalitní výkon, v tom bychom rádi pokračovali,“ uvedl trenér Hořovic Štochl.

Hořovice: Sedlák, Štochl, Semrád, Šlosar, Solnař, Hrudka, Holman, Endršt.

Naopak nedařilo se volejbalistům Berouna, kteří nebodovali na půdě Kladna. Úvodní sety obou zápasů byly vyrovnané, Beroun ale nakonec prohrál 0:3 a 0:3.

Komárovští volejbalisté hostili vedoucí Lokomotivu Rakovník. Hosté měli po většinu času navrch a nakonec vyhráli 3:0 a 3:0.

Komárov: Holman, Kocourek, Prášek, Klekner, Jánský, Devera.

Volejbalistky Komárova B v sobotu zajížděly do Slaného. Zde byly k vidění dva hodně vyrovnané zápasy. Body se nakonec dělily po výsledcích 3:2 a 1:3. „Byla to vyrovnaná utkání, je dobře, že jsme domů neodjížděli s prázdnou,“ uvedl trenér Komárova Ernest.

Komárov B: Ernestová, Heroudková, Ignatisová, KaArešová, Kosíková, Löwová, Švamberková, Zítková, Nepivodová.

I ve Zdicích byly k vidění vyrovnané zápasy. Domácí céčko hostilo vedoucí Rakovník B. Po velkém boji si nakonec hostující celek odvezl dvě cenná vítězství v poměru 3:1 a 3:2. „Bylo to bojovné utkání z obou stran. Je škoda, že jsme hlavně to druhé nedovedly do vítězného konce,“ uvedla hráčka Zdic Eva Veverková.

Zdice C: Pondělíčková, Burešová, Krumholcová, Faitová, Veverková E., Kupcová, Meškanová, Řechtáčková J., Řechtáčková M.

Berounské volejbalistky sehrály derby se zdickým béčkem. Kromě hodně vyrovnaného třetího setu prvního zápasu domácí hráčky jasně kralovaly a nakonec vyhrály bez problémů 3:0 a 3:0.

Zdice B: Šlosarová, Veverková K., Pondělíčková, Plotová, Chvojková, Froňková, Němcová, Kultová.

Kompletní kolo žen se hrálo i v neděli. Zdické béčko ani tentokrát na body nedosáhlo, když domácí hráčky prohrály s Nučicemi hladce 0:3, 0:3.

Zdice B: Šlosarová, Veverková K., Pondělíčková, Plotová, Froňková, Němcová, Kultová.

Stejně jako v sobotu, i v neděli komárovské béčko dosáhlo jen na jedno vítězství. Na domácí půdě nejprve komárovské hráčky prohrály s Dobříší 1:3, aby ve druhém střetnutí po velkém boji vyhrály 3:2. „ Bylo to bojovné utkání, značně vyrovnané,“ podotkl trenér Ernest.

Komárov B: Ernestová, Heroudková, Ignatizová, Karešová, Kosíková, Laštovičková V., Löwová, Roková, Švamberková, Zítková.

Zdické céčko se v neděli představilo na půdě Nového Strašecí. V poměrně vyrovnaném prvním zápase hostující hráčky zvítězily 3:1, ve druhém ovšem Zdice C prohrály jasně 3:0.

Zdice C: Pondělíčková, Burešová, Krumholcová, Faitová, Kupcová, Meškanová, Veverková E., Řechtáčková J., Řechtáčková M.

Berounské hráčky nastoupily k utkání na půdě vedoucího Rakovníku B. V prvním utkání vyhrály domácí volejbalistky jasně 3:0. I druhý zápas byl poměrně jasný, Beroun vyhrál jen třetí set a podlehl domácím 1:3.