Že by se takové akce účastnil jen blázen?

V loňském roce se akce uskutečnila úspěšně v Berouně. Jistě si vzpomenete třeba na slaňování pilířů jednoho z mostů na Berounce.
Hannah EPO Survival 2016 startuje až 28. května, ale již nyní je přihlášeno téměř sto padesát závodníků. Na startu jich organizátoři očekávají až dvojnásobek.

Budete tam také? Ačkoliv jde o Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic, závod je lákavý pro sportovce všech výkonnostních kategorií.
Díky systému volného pořadí kontrol a bodovému hodnocení záleží pouze na závodnících, které disciplíny a v jakém pořadí absolvují. O konečném výsledku rozhodují body získané za navštívení kontrolních bodů a absolvování disciplín, popř. za čas, o který dvojice přijede dříve do cíle.

Centrum pátého ročníku oblíbeného závodu je na Slapské přehradě, v kempu Cholín. Závodníci se opět mohou těšit na pečlivě připravenou trať, profesionálně připravená stanoviště, přátelskou atmosféru a atraktivní ceny. Nová jména na startovní listinu přibývají.

Pokud chcete být u toho, ale necítíte se na závod, pořadatelé vás rádi přivítají mezi dobrovolníky. Informace najdete na www.eposurvival.cz.