Tomáš si v chodské metropoli vyplaval zlato na 50 metrů prsa, 50, 100 a 200 metrů volný způsob. K tomu přidal jednu stříbrnou medaili a to na 50 metrů motýl. Do závodu 100 metrů volný způsob se kvalifikoval z dopoledních rozplaveb a v odpoledním finále na které se dobře připravil s přehledem zvítězil. Nejenže si odnesl zlatou medaili, ale i nový rekord závodů a nejhodnotnější výkon celých závodů.

Dalším velmi dobrým plavcem Lokomotivy je Jan Valečka, který si z Domažlic odvezl čtyři medaile, jednu zlatou na 50 metrů motýl a tři stříbrné na 50 metrů prsa, 100 metrů polohový závod a 100 metrů motýl.

Jediná dorostenka z berounského oddílu Zuzana Křížová na závodech v nejstarší kategorii předvedla opět skvělé výkony, když si domů odvezla šest medailí ze šesti startů. Zuzka si vyplavala tři zlaté medaile na 100 metrů polohový závod, 50 metrů motýl a 200 metrů volný způsob. Stříbro přidala na 50 a 100 metrů volný způsob a 100 metrů motýl. Lukáš Uxa, již dlouholetý plavec, předvedl kvalitní formu a vyplaval si hned dvě medaile - zlatou na 100 metrů prsa a bronzovou na poloviční trati.

Dominik Plhal si domů odvezl stříbrno na 100 metrů prsa a bronz na 100 metrů polohový závod. Theodor Aurelius Klíma nezůstal pozadu za svými kolegy a vyplaval si stříbrno na 50 metrů znak.

V mladší kategorii plavců byl nejlepším plavcem Matouš Synek, který si vyskočil na stupně vítězů hned pětkrát. Matouš si vyplaval tři zlaté medaile a dvě stříbrné medaile. V závodech 100 metrů polohový závod, 100 metrů prsa a 200 metrů volný způsob výborný Matouš dohmátl pro zlatou medaili. U toho, ale nezůstal a v disciplínách 50 a 100 metrů motýl si vyplaval stříbro.

Nově vycházejícím výborným plavcem Lokomotivy je Adam Baštýř, který si vyplaval také pět medailí, jako jeho oddílový kolega Matouš. Adam si zlato vybojoval ve velmi napínavém závodě na 50 metrů volný způsob. Další stříbrné medaile se mu podařilo vybojovat na 50 a 100 metrů znak, 100 metrů polohový závod a 200 metrů volný způsob.

Ani Vít Cihlář se na závodech neztratil a zabojoval na disciplínu 100 metrů znak ze které si odvezl bronzovou medaili. Z dívek si zaplavala velmi dobré výsledky Adriana Říhová a Barbora Zítková. Adriana si vyplavala dvě bronzové medaile na její nejoblíbenější plavecký způsob a to na 50 a 100 metrů motýl. Barbora zase ovládla prsové úseky, kdy vyhrála disciplínu 100 metrů prsa a domu si odvezla zlatou medaili a k tomu přidala ještě bronz na 50 metrů prsa.

V nejmladší kategorii skvěle reprezentovali plavecký oddíl Agáta Hronová a Štěpán Hruška. Agáta si velmi dobře vedla na disciplíny 50 a 100 metrů prsa, kde si vyplaval dvě bronzové medaile. Štěpán si vyplaval tři medaile a to zlato na 200 metrů volný způsob, stříbro na 100 metrů znak a bronz na 100 metrů prsa.

"Všichni plavci podali skvělé výkony, vyplavali si osobní rekordy, a někteří si odvezli domů i cenné kovy. Tímto chceme všem pogratulovat a přejeme mnoho úspěchů do zimní sezóny, která právě těmito závody započala," poděkovalo všem vedení Lokomotivy Beroun.