Krásných výsledků dosáhla Tereza Slavjanská, která vyhrála zlatou medaili na trati 100 znak a 100 kraul. Stříbro přidala na 100 polohový závod a bronz na 100 m prsa. Výborně se dařilo i Kristýně Hronové, která zvítězila na 100 polohový závod a 100 prsa, přidala i stříbro na 100 kraul. Holky předváděly skvělé závody, kdy spolu po většinu času soupeřily, přestože na souši jsou z nich nerozlučné kamarádky.

Medaile získal také Martin Šmíd, a to zlaté na 50 m prsa a 100 m polohový závod, stříbro na 50 m motýl a bronz na 100 m prsa.

Velkým finále byl štafetový závod na 4x50 m polohový závod, kdy berounská štafeta ve složení Alexandr Zykán (znak), Martin Šmíd (prsa), Kristýna Hronová (motýl) a Tereza Slavjanská (kraul) získala po strhujícím finiši v posledním úseku naprosto vynikající první místo! Ve stejném složení se zúčastnila štafeta také disciplíny 4x50 m kraul, kde dohmátla na bramborové příčce - medaile unikla pouze o desetinky.

Velkou radost udělali trenérce ale i ostatní plavci. Přestože většina byla ročník narození 2016 (jeden dokonce rok narození 2017!), tudíž se srovnávali se staršími, též se neztratili a často se objevovali v první polovině výsledkové listiny. K tomu navíc se skvělými osobními rekordy! Jedná se o: Martina Červenku (náš úplně nejmladší člen), Annu Červenkovou, Anetu Hiblerovou (její plavecká závodní premiéra), Štěpána Lisku, Zbyněka Šacha, Matěje Šroubeka, Matěje Švrčeka, Jakuba Vokůrku a Alexandra Zykána.