Mužstvo edenského dorostu zaskočilo favorizovaný Benešov a dokázalo zvítězit i díky fantastické první třetině, kdy jasně přehrálo domácí tým 4:1 a skvělý vstup tak prakticky rozhodl o osudu celého utkání. Přestože se domácí ještě po zbytek zápasu usilovně snažili zvrátit skóre, jakoukoliv naději mařila koncentrovaná týmová hra v čele s brankářem Bukáčkem. Hned první zápas nového roku tak přinesl první překvapení a posílil naděje edenských na letošní účast ve vyřazovací soutěži.

SPORT EDEN BEROUN – SK FLORBAL BENEŠOV 5:4 (4:1, 1:2, 0:1)

Branky Edenu: Souček (Jelínek), Frank (Svejkovská), Baxa (Havlín), Frank (Jelínek), Jelínek (Lejtnar)

Fotbalová příprava: Kladno B (v modrém) nečekaně porazilo o soutěž výš hrající Chlumec 4:2.
Chlumec srazily proti diviznímu béčku SK vlastňáky i kladenský nárt

Vojtěch Bukáček, brankář Edenu BerounVojtěch Bukáček, brankář Edenu BerounZdroj: Eden BerounMužský tým nastoupil v Dobříši v souboji s domácí rezervou a průběh utkání i posílená soupiska o hráče A-mužstva potvrdily, že domácí hráči nebudou chtít před zaplněnými tribunami opakovat debakl z prvního vzájemného měření sil.

Přestože se edenští ujali brzy vedení zásluhou aktivního Stanieka a precizně provedeného trestného střílení z hole kanonýra Resla, Dobříš v druhé třetině vyrovnala hru i skóre.

Přetahovanou tak rozhodla až přesilová hra Edenu, kterou 43 sekund před koncem využil Leipert, jenž důrazem na hraně brankoviště stanovil vítěze utkání.

Sport Eden Beroun se tak posunul na průběžné druhé místo v tabulce a dále tak potvrzuje postupové ambice pro letošní ročník.

SPORT EDEN BEROUN – SK DOBŘÍŠ 4:3 (2:0,0:2,2:1)

Branky Edenu: Staniek, Resl TS, Vích, Leipert (Londin)