V berounské výpravě pod vedením jejich trenérky Anety Pokorné reprezentovali TJ Lokomotivu Beroun Zuzana Křížová, Martin Hončík a v neposlední řadě Matěj Palata, všichni tři závodníci ročníku 2007, který se hodnotil se starším ročníkem 2006, a přesto Beroun zabodoval.

Velmi kvalitní výsledek předvedla Zuzana Křížová, která i ve velmi nekompromisní konkurenci vybojovala zlatou medaili v závodě jejím nejoblíbenějším na 200 metrů motýlek.

V dalších závodech si Zuzka zaplavala velmi slušná umístění. Velkým překvapením byl závod na 100 metrů znak, kde skončila na čtvrtém místě s krásným osobním rekordem. V dalších velmi kvalitně odplavaných disciplínách se umístila na 50 a 200 metrů volný způsob na pátém místě.

Zbylí dva plavci Berouna nezůstávali pozadu a v jejich nejoblíbenějších disciplínách se umístili do desátého místa, což je velmi dobrý výsledek. Martin Hončík si vyplaval na 100 metrů prsa krásné desáté místo. Matěj Palata zase příjemně překvapil na velmi těžké trati 200 metrů motýl a dohmátl si pro osmé místo. Martin i Matěj si vyplavali skoro ze všech disciplín, ve kterých reprezentovali plavecký oddíl, osobní rekordy.

LoBe