Pod vedením trenérek Anety Pokorné a Šárky Freywaldové jelo reprezentovat svůj Lokomotivu 28 plavců - Baštýř Adam, Boubínová Nikol, Cihlář Vít, Hončík Martin, Hončíková Tereza, Hronová Agáta, Hřebíček Filip, Janečková Eliška, Jedlička Jakub, Klíma Aurelius, Křížová Zuzana, Lapka David, Lapková Eva, Marsová Lucie, Matějová Evelína, Merxbauerová Emma, Metyš Alex, Nováková Klára, Palata Matěj, Pokorný Damián, Procházková Natálie, Smetana Filip, Synek Matouš, Tesař Šimon, Zítková Barbora, Zítková Kateřina, Říhová Adriana a Žáčková Tereza.

Závody v Mladé Boleslavi ovládla Zuzana Křížová, která si vyplavala celkem šest medailí, a to pět zlatých a jednu stříbrnou. Zlatá Zuzka je velká bojovnice se srdcem sportovce. Již známá plavkyně si vyplavala zlaté příčky s náskokem o tak zvaný parník na 50 a 100 metrů volný způsob, 200 metrů polohový závod, 100 metrů motýl a 100 metrů znak. Stříbrnou medaili si vyplavala na 100 metrů prsa. "Bylo vidět, že Zuzka v době pandemie nelenila a se svojí trenérkou Anetou Pokornou se připravovala na suchu (běh, kolo atd.) tak, aby až se bazény otevřou byla připravená," chválila plavkyni i její trenérku Simona Pokorná z Lokomotivy.

Ve stejné věkové kategorii, ale v chlapeckém podání skóroval Matěj Palata, který si dohmátl pro tři medaile, když jedno zlato získal v jeho nejoblíbenější disciplíně 100 metrů motýl. K tomu přidal dvakrát bronz na 50 a 100 metrů volný způsob.

Dalším výborným plavcem je Martin Hončík, skvělý prsař. Na trati 100 metrů si s velkým náskokem si dohmátl pro zlatou medaili. Ke zlatu přidal bronz, který si vyplaval v krásném závodě na 200 metrů polohový závod.

Dalším z nejlepších berounských plavců je v této kategorii Aurelius Theodor Klíma, který zabojoval na 100 metrů znak a vyplaval si bronzovou medaili. V mladším ročníku bodovali dva plavci ročníku 2009, a to Adam Baštýř a Alex Metyš. Adam ukázal velmi dobrou formu a vybojoval si tři cenné kovy. Na stupně vítězů si došel pro dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou medaili. Pro stříbro si dohmátl na 50 metrů volný způsob a 100 metrů znak. Bronz poté přidal na poslední plavanou disciplínu a to 100 metrů volný způsob. Alex Metyš si ve svém oblíbeném závodě 100 metrů motýl vyplaval krásné třetí místo a tak si domů odvezl bronzovou medaili. "Všichni plavci si udělali osobní rekordy a všem moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v následujících závodech," dodala Simona Pokorná.