Automobil stál na lesní cestě a v době, kdy zásahová jednotka profesionálních hasičů dorazila na místo požáru, byl celý v plamenech.

Jak uvedla ve své zprávě ČTK, torzo těla hasiči nalezli na zadních sedadlech vozidla po uhašení plamenů. Automobil začal hořet někdy kolem páté hodiny ráno. Hasiči k němu vyjížděli kolem čtvrt na šest.

„Policisté přijali oznámení z tísňové linky šestnáct minut po páté hodině ráno, kdy oznamovatel nahlásil hořící vozidlo. Po uhašení ohně bylo zjištěno, že uvnitř vozidla se nachází tělo, zatím neznámé osoby,“ uvedla k případu mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková s tím, že na místě požáru jsou kriminalisté.

„Protože se vyšetřování teprve rozjíždí, nemohu k tomuto případu podat žádné bližší informace,“ dodala Marcela Pučelíková, která se odmítla vyjádřit také k tomu, kde se v době zásahu profesionálních hasičů a příjezdu kriminalistů ohořelé torzo těla nacházelo.

Na vyšetřování případu pracují kriminalisté z Prahy a Kladna, kteří se snaží zjistit totožnost mrtvé osoby a důvod jejího úmrtí. Přesnou příčinu smrti ale určí až nařízená soudní pitva.

Kriminalisté nyní pracují se dvěmi vyšetřovacími verzemi. „Jednou z verzí je sebevražda, nebo spáchání násilného trestného činu na uhořelé osobě. V celém případě byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu smrti,“ uvedla k případu mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Při vyšetřování případu policisté žádají veřejnost o pomoc. Vyzývají případné svědky, kteří si v časných ranních hodinách všimli v tomto okolí výše uvedeného vozidla Opel Corsa, případně jiných skutečností, které by mohly souviset s tímto případem, aby se obrátili na kterékoli obvodní oddělení policie či je sdělili na linku 158.