Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

USA oznámily další pomoc Ukrajině: Konkrétně ve výši přes 1,5 miliardy dolarů. Půjde na obnovu energetické infrastruktury a humanitární pomoc.
Výstraha meteorologů: Varují před vydatným deštěm a bouřemi na východě České republiky. Celkové úhrny dosáhnou až 50 milimetrů.
Contador v Česku: Legendární španělský cyklista je hvězdou závodu L'Etape. Tragická nehoda na Jihlavsku: Řidič náraz do stromu u Kamenice nepřežil. Peter Pellegrini složil prezidentský slib: Nová slovenská hlava státu se dnes ujala úřadu. Na inauguraci pozvala mimo jiné Miloše Zemana i Andreje Babiše.
První vzájemný souboj na velkém turnaji: Fotbalisté Polska bez zraněného Lewandowského vyzvou v úvodu ME Nizozemce.
Kanoista Fuksa má stříbro na kilometru z ME: Mistr světa těsně nestačil na Rumuna Catalina Chirilu. Fuksa vybojoval 18. medaili z ME.
Zásah německé policie: Zastřelila muže, jenž nožem zranil tři lidi; dalšího asi zabil.
Stavba by měla začít do konce roku: Ministerstvo schválilo modernizaci železničního uzlu Česká Třebová za 20 miliard Kč.
82. výročí vyhlazení obce: Lidé v Lidicích si jej připomínají pietní vzpomínkou.
Na jihu Čech bourali tři motorkáři: Dva transportoval vrtulník.
Ukrajinské útoky na ruskou Belgorodskou oblast: Vyžádaly si šest životů. Uvedl to gubernátor oblasti Vjačeslav Gladkov, který původně informoval o 5 zraněných.
Nevážila ani 200 gramů: Koťátka zachráněná z kontejneru měla oči zalepené hnisem.
Očekávají se špatné povětrnostní podmínky: Spojené státy dočasně odstraní nákladní molo u Pásma Gazy, píší agentury.
Dallas deklasoval Boston 122:84: Vynutil si pokračování finálové série NBA.
Lídrem golfového US Open je Švéd Aaberg: Do druhé poloviny turnaje v Pinehurstu se nekvalifikovali hvězdní Američané Tiger Woods či Phil Mickelson.
Návrh ministerstva práce: Zvažuje zvýšit státní příspěvek pro klokánky a podobné domy o deset procent.
Adrenalinová podívaná: Nad hlavami návštěvníků se proletí Petr „Pilník“ Pilát i Martin Šonka. Zemřel soudní znalec Radek Matlach: Soudnímu lékaři, autorovi posudku na Kramného a sestřičku z Rumburka bylo 52 let. Setkání historických praporů SDH v Telči: Město očekává příjezd až šesti tisíc uniformovaných hasičů. Kuchyně, nová obrazárna a věž: Zámek v Litomyšli má za sebou největší opravu. S mobilem Šumavou: Turista se na neznámé trase neztratí a objeví nepoznané. Noční plavání v Lipně: Zima se dala vydržet, štafetu ale zastavila mlha. Slezská Harta hostila soutěž v záchranářství: Hasičské týmy prokázaly svou zručnost i fyzické kvality. Stavba posledního úseku D3: A to na jihu kolem Kaplice, má zelenou. Začne za pár dnů.