Potkat v životě svého dvojníka musí být naprosto ojedinělý zážitek plný rozporuplných emocí. Studie z roku 2022, jejíž výsledky byly publikovány v časopisu Cell Reports, říká, že dvojníka má na světě s největší pravděpodobností každý člověk. V druhé polovině minulého roku jsme tomuto tématu věnovali samostatný článek.

Dvojníci jsou si někdy tak dokonale podobní, jako kdyby se jednalo o identická dvojčata. O to zajímavější je, když si jednoho krásného dne uvědomíte, že vypadáte přesně jako Michael Jackson, Tom Cruise, nebo právě Bruce Willis.

Pablo Perillo, nebo Bruce Willis. Spletli byste se i vy?

| Video: Youtube

Když jsme na Instagramu narazili na profil Pabla Perilla, nemohli jsme v první chvíli uvěřit, že se skutečně nejedná o známého herce. Nemá totiž pouze stejnou tvář, ale vsází i na stejný styl oblékání, pohyby či grimasy. Jediné, co ho prozradí, je jeho plynná španělština.

Dokonalá podoba, kterou neskryje

Pablo Perillo je 55letý herec a dobler z Argentiny. Nikdo nechápe, jak se tomuto muži, který je o víc jak deset let mladší než Bruce Willis, daří vykouzlit na tváři stejně škodolibý poloúsměv, aniž by ztratil šarm drsného a sarkastického chlapíka, kterým bezesporu je. Dokonce se šušká, že filmový průmysl nikdy nepoznal úžasnější podobnost.

Když se díváte na fotky charismatického muže, který moc dobře ví, jak se nastavit, aby na fotografiích či videích, které zveřejňuje, vypadal přesně jako známý herec, můžete získat pocit, že se čas zastavil. Bruci Willisovi, který již před rokem ukončil kariéru kvůli afázii, nemoci, jež ovlivňuje jeho schopnost mluvit a porozumět řeči, je sice už téměř 70 let, ale kdybyste měli porovnat fotografie před 15 lety, měli byste co dělat, abyste tyhle dva od sebe rozeznali.

Sympatickému Pablovi prý chvíli trvalo, než si zvykl na slávu, která mu ve skutečnosti nepříslušela. „Jsem šokován láskou, kterou dostávám. Lidé se mě ptají, jak na tom Bruce je a posílají mi další zprávy a sílu. Dokonce se na mě dívají v naději, že jsem on a že jeho nemoc je ta tam,“ svěřil se pro La Razon argentinský herec a dvojník legendárního herce ze Smrtonosné pasti či kultovního Pulp Fiction.

Například @wheatdeborah napsala: „Vždycky jsi byl a vždy budeš náš rodinný oblíbenec. Jakýkoliv film, který jsi natočil, jsme museli vidět. Posíláme ti veškerou léčebnou energii, kterou jsme schopni dát.“

Dvojníka nerozeznal ani @plymouthbiker. „Právě jsem se doslechl diagnózu. Posílám ti Bruci spoustu lásky, i tvé rodině. Jsi absolutní legenda, drž se. Svět tě miluje,“ napsal.

Lidé si myslí, že se Bruce uzdravil

Herec, který na Instagramu vsází na podobnost s legendou akčního filmu, ale občas schytá i nenávistné komentáře.

Jako třeba od @maskallcarol16: „Víte, co mě dokáže opravdu naštvat? Když se lidé snaží předstírat, že jsou známými osobnostmi. Jako například Bruce Willis! Lidem nebudete připadat výjimečný, ale akorát je poštvete proti sobě, protože uvidí, že nerespektujete osobnost skutečné celebrity.“

Pablo tvrdí, že si ho s Brucem Willisem spletl dokonce i herec Matthew Perry.

A skutečně, když se na Pabla podíváte, můžete mít pocit, že se čas zastavil, nebo že se známý herec zázračně uzdravil.