Sbohem Black Sabbath: The End of The End

Akce již skončila

Kapela Black Sabbath se v únoru roku 2017 rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. Vznikl z nich koncertní snímek s lakonickým názvem The End of The End a jako každé 'sbohem' je doslova nabitý emocemi. Přesvědčit se o tom mohou návštěvníci berounského kina v neděli 9. prosince od 18.30 hodin. Vstupné: 180 korun.

Během vystoupeních završujících téměř padesátiletou éru vynálezců heavy metalu zazněly nejslavnější hity jako Iron Man, Paranoid nebo protiválečná War Pigs v podání původního složení kapely včetně Ozzyho Osbourna, kytaristy Tonyho Iommiho a basáka Terrence 'Geezera' Butlera. 

Heavymetaloví klasici odehráli během půl století dlouhé kariéry na 80 koncertů, které vidělo víc než milion fanoušků po celém světě. Skladby, které zazněly na derniérovém pódiu, ve filmu doplní exkluzivní zákulisní záběry a osobní rozhovory, v nichž kapela vzpomíná na desetiletí společného působení. Kamera navštíví také nahrávací studio, v němž si rockeři střihnou staré skladby, které nikdy nezazněly před živým publikem.

Film jako 'labutí píseň' největší heavymetalové kapely všech dob natočil Dick Carruthers, ostřílený režisér řady velkých hudebních snímků.

9. 12.  (18:30–20:35)
Politických vězňů 445, Beroun
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ