V sobotu 27. června začíná v 16 hodin. Hrát tam budou Petr Hostinský na varhany a Pavel Herzog na trubku, piccolo trubku a křídlovku. V jejich podání zazní skladby P.J. Vejvanovského, J.P. Sweelincka, P.I. Čajkovského, P. Baldassariho a dalších mistrů. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Další tipy Deníku

Výstava Harmonie přírody 
KDY: 27. června 10:00
KDE: Obecní úřad Kublov

V obvyklém termínu místní pouti se v zasedací síni místní radnice koná výstava obrazů Ladislavy Kučerové nazvaná Harmonie přírody. Nezačne vernisáží, ale krátkým zahájenm v podání spisovatele Otomara Dvořáka. Otevřena je v sobotu i v neděli od 10 do 17 hodin, dále v červenci během úředních hodin

Dětské odpoledne
KDY: 27. června 14:00
KDE: Hřiště Podluhy

Dětské odpoledne, na kterém čeká děti diskotékové řádění s Honzou Ladrou, skákání na nafukovacích atrakcích, malování na obličeje, korálkování s Lenika Beads, zábavné soutěže nebo tombola.

Jarní úklid 
KDY: 27. června 9:00
KDE: Libečov

Spolek Spolu pro Libečov pořádá v náhradním termínu akci Ukliďme Česko, která se nemohla odehrát v obvyklé době kvůli koronavirové krizi. Sraz dobrovolníků je u místní kapličky. Pytle a rukavice pro ně zajistí pořadatel. 

Koncert na nádvoří
KDY: 28. června 18:00
KDE: Starý zámek Hořovice
ZA KOLIK: 100 Kč

Poprocková kapela Dolls in The Factory, známá z mnoha velkých festivalů. Pro muzikanty z Frýdku Místku je letošní rok ve znamení nových singlů a videoklipů.