Účastníci neckyády stejně jako diváci mohou těšit na žertovné soutěže, po nichž bude na řadě grilování v hospodě Járy Cimrmana. A od dvaceti hodin bude všem hrát Šakal band. Při akci jsou na vodě povinné vesty, rodiče si musí své děti při vodních radovánkách hlídat.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Další víkendové tipy

Myslivci vystavují trofeje 
KDY: 7. srpna 10:00
KDE: Kulturní dům Tmaň

V pátek naposledy hostí Kulturní dům ve Tmani chovatelskou přehlídku trofejí spárkaté zvěře, která byla ulovena v honitbách berounského okresu v myslivecké sezoně 2019/2020. Veřejnost si bude moci expozici prohlédnoutaž do sedmnácté hodiny. Pořadateli jsou okresní myslivecký spolek Beroun a myslivecké sdružení Tmaň. 

Letní kino promítá animovanou komedii 
KDY: 7. srpna 21:30
KDE: areál městyse Karlštejn u Berounky
ZA KOLIK:  děti 40, dospělí 80 korun 

Letní kino, které promítá v každém pátečním večeru za jakéhokoli počasí. Tentokrát nabídne divákům animovanou rodinnou komedii Super mazlíčci, na níž spolupracovali filmaři z Německa, Číny a Velké Británie. 

Hrají kapely Zombeer a Orient
KDY: 7. srpna 19:00
KDE: Rockový klub Prdel Beroun
ZA KOLIK: 99 korun

Hudební večírek zahájí  muzikanti ze skupiny Zombeer, pro které to bude berounská premiéra. Následovat bude heavy metal v podání nestorů z legendární pražské skupiny Orient, založené v polovině šedesátých let minulého století. 

Letní kino nabídne komedii Přes prsty
KDY: 8. srpna 21:00
KDE: fotbalové hřiště Komárov
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Diváci při promítání pod širým nebem zhlédnou v sobotu český film Přes prsty, jehož příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. V hlavních rolích se představí Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer, Denisa Nesvačilová, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a další. 

Koncert středověké muziky
KDY: 9. srpna 18:00
KDE: Nám. Joachima Barranda Beroun

Další berounská promenádní neděle nabídne hudbu dávných časů. Skupina Melissa tam bude hrát středověký folkrock.