více >>

Captain Marvel se představí v berounském kině

Akce již skončila

Akční sci-fi film o superhrdince Captain Marvel se promítá v berounském kině v pátek 15. března od 17.30 hodin. Vstupné: 140 korun.

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel.

Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Hrají: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Annette Bening, Clark Gregg, Mckenna Grace, Rune Temte, Colin Ford, Chuku Modu, Robert Kazinsky, Kenneth Mitchell, Pete Ploszek, Ana Ayora, James Morrison, Algenis Perez Soto, Patrick Gallagher, Emily Ozrey, Matthew Bellows, Anthony Molinari, Patrick Brennan, Scarlett Johansson, Chris Evans, Mark Ruffalo, Don Cheadle, Stan Lee. Režie: Anna Boden, Ryan Fleck.

15. 3.  (17:30–19:35)
Politických vězňů 445, Beroun
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ