více >>

Dárek není jen Brouk, ale Transformer Bumblebee

Akce již skončila

Americký film s názvem Bumblebee uvede berounské kino ve čtvrtek 27. prosince od 17.30 hodin. Vstupné: 140 korun.

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala první auto. Jenže ten žlutý 'Brouk' není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v této podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers.

S Autobotem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle. Nic jiného jim ani nezbývá, vzhledem k tomu, že Bumblebeeho intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní.

Legendární sci-fi série se příběhem 'Beeho' vrací ke svým kořenům (děj filmu časově předchází všem dílům předchozích Transformers) a po kovových orgiích Michaela Baye se tentokrát v režii Travise Knighta (Kubo a kouzelný meč, Norman a duchové) vrací tam, kde ji fanoušci chtějí vidět - k lehkosti a zábavnosti prvního dílu.

Hrají: Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr., John Ortiz, Pamela Adlon, Jason Drucker, Dylan O'Brien, Justin Theroux, Angela Bassett, Stephen Schneider, Megyn Price, Peter Cullen, Grey Griffin, Kenneth Choi, Len Cariou, Steve Blum, Gracie Dzienny, Rachel Crow, Teresa Navarro, Abby Quinn, Vanessa Ross, Christian Hutcherson. Režie: Travis Knight.

27. 12.  (17:30–19:25)
Politických vězňů 445, Beroun
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ