více >>

Dětský den v Lochovicích s rytíři a princeznami

Akce již skončila

Letošní téma Dětského dne v Lochovicích je "Rytíři a princezny". Můžete se těšit na spoustu soutěží, ukázky šermířů, malování na obličej, opékaní buřtů, výtvarné dílničky, fotokoutek, koně a spoustu dalšího. Oblíbené skákací hrady nemohou chybět. Opět bude několik hradů pro různé věkové kategorie.

Soutěžní stanoviště: Pro děti bude připraveno několik soutěžních stanoviště, kde budou plnit rozmanité úkoly. Řemdihy, koně, voda... nechte se překvapit.

Opékání buřtů: Každé dítě, které splní všechny soutěže, dostane buřtíka a může si ho opéct na ohýnku. Rodiče si mohou buřta zakoupit.

Program: Vystoupí šermíři a během dne se můžete povozit na koních, klidně i s pomalovaným obličejem...

Dílnička: Děti si vyrobí něco na památku. Holky korunku, kluci meč. Fotokoutek se spoustou tematických masek a rekvizit. Fotku si můžete nechat hned vytisknout třeba na tričko.

Výroba a prodej propagačních předmětů: Ať už to budou fotky z fotokoutku nebo cokoliv jiného, můžete si nechat potisknout spoustu upomínkových předmětů. I dřevěné medaile!

Malování na obličej: Přestože vypadáte báječně, můžete se nechat pořádně vymalovat.

Koně: Během dne se můžete projet na koních, jako opravdové princezny a rytíři. Dobytí papírového hradu: Po loňském úspěchu s papírovými krabice, půjdeme letos ještě dál. Postavíme hrad z papírových krabic, který nakonec dobudeme.

1. 6.  (15:00–19:00)
Hřiště, Lochovice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ