více >>

Důvěrný nepřítel: pohádka se mění v noční můru

Akce již skončila

Důvěrný nepřítel je česko-slovenský film režiséra Karla Janáka, který uvedel Klub Labe v Hořovicích ve čtvrtek 1. listopadu od 19.30 hodin. Pojednává o mladých manželech, programátorovi Andrejovi a sochařce Zuzaně, kteří se nastěhují do inteligentního domu, který je možné ovládat hlasem. 

Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem takzvaného inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. Andrej je pověřen finalizací projektu.

Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru.

Hrají: Gabriela Marcinková, Vojtěch Dyk, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Ady Hajdu, Roman Luknár, Pavel Rímský, Romana Goščíková. Režie: Karel Janák. Vstupné: 90 korun.

1. 11.  (19:30–21:20)
Vísecké nám. 198/2, Hořovice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ