více >>

Mary Poppins se vrací: paní s deštníkem je zpět

Akce již skončila

Filmový muzikál 'Mary Poppins se vrací' podle známé knižní předlohy, který pobaví děti i dospělé, uvede v pátek 21. prosince od 17.30 hodin berounské kino. Vstupné: 130 korun.

Příběh se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal a Jana, už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen.

Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins. Za pomoci veselého lampáře Jacka a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy.

Hrají: Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firth, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Dick Van Dyke, Angela Lansbury, Pixie Davies, David Warner, Jim Norton, Craig Stein. Režie: Rob Marshall.

21. 12.  (17:30–19:40)
Politických vězňů 445, Beroun
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ