více >>

Podzimní umísťovací výstava koček a psů

Akce již skončila

Výstava se bude konat v sobotu 22. září od 10 do 17 hodin v krásném areálu Muzea betlémů na Karlštejně.

Výstavy pořádané na Karlštejně zaštiťuje Muzeum Betlémů, Karlštejn čp. 11. Objevují se tam zachráněné kočky a psi zejména z oblastí Dobříšska, Berounska, Posázaví a Povltaví. Na výstavách na Karlštejně tyto zachráněné kočky a psy nabízí k adopci právě obyvatelům těchto zmíněných oblastí.

Na výstavě bude hledat nový domov asi 30 kočiček a 10 pejsků. Přímo z výstavy si zájemci mohou odnést kočičku či odvést pejska. S novými majiteli bude sepsána adopční smlouva, formou adopčního příspěvku přispívají na kastraci a očkování zvířat.

V rámci podzimní umísťovací výstavy koček a psů na Karlštejně bude probíhat prodej v obchůdcích s rukodělnými výrobky, knihami a dalšími drobnostmi. Nákupem v těchto obchůdcích přispějí kupující na veterinární výdaje a další potřeby zvířat v péči Spolku na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s.

Na výstavě bude zajištěno také občerstvení pro návštěvníky formou volné nabídky pochutin přímo z Karlštejnské pekárny. V areálu Muzea betlémů si mohou návštěvníci odpočinout, posedět na venkovních lavičkách, načerpat sil a samozřejmě si popovídat. V klidu si mohou promyslet pořízení čtyřnohého kamaráda.

22. 9.  (10:00–17:00)
Karlštejn
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ