více >>

Rodinný vánoční film Louskáček a čtyři říše

Akce již skončila

Promítání filmu Louskáček a čtyři říše 3D se koná v sobotu 3. listopadu od 17.30 hodin v berounském kině. Vstupné je 160 korun. 

Vše, co si Klára přeje je klíč, který odemkne krabičku uchovávající cenný dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, která se jí objevila na každoročním vánočním večírku jejího kmotra Drosselmeyera, ji dovede k vytouženému klíči. Klíč však záhy zmizí a Clara se ocitá v podivném a záhadném paralelním světě. Právě zde se setkává s vojákem Phillipem, bandou myší a správci, kteří předsedají třem Říším: Říši sněhových vloček, Říši květin a Říši sladkostí.

Hrají: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Helen Mirren, Morgan Freeman, Ellie Bamber, Matthew Macfadyen, Miranda Hart, Eugenio Derbez, Jack Whitehall, Richard E. Grant, Sergej Polunin, Omid Djalili, Misty Copeland, Meera Syal, Nick Mohammed, Jayden Fowora-Knight, Tom Sweet, Joe Watts, Rita McDonald Damper, Nikolaos Brahimllari, Blake Ridder, Charles Streeter, Kei Miura, Will Christopherson. Režie: Lasse Hallström, Joe Johnston.

3. 11.  (17:30–19:10)
Politických vězňů 445, Beroun
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ