Ples zahájil moderátor Karel Vydra přivítáním všech návštěvníků, představením kapely Handa Banda, která hrála po celý večer k tanci a úvodním přivítáním starostky města Hořovice, Věry Veverkové.

Jako na každém plese, tak i na tom městském v Hořovicích, patřil taneční parket jako první tanečnímu páru z taneční školy Blanky Vášové.

Velice příjemnou událostí a zároveň i tradicí se stalo, že se na plese oceňuje osobnost města Hořovic. Tentokrát to byl Miloš Koželuh, bývalý místostarosta a ředitel 2. ZŠ v Hořovicích a dlouholetý organizátor zájmových a sportovních soutěží, který převzal ocenění z rukou starostky Hořovic V. Veverkové a jejich dvou místostarostek, Věry Eschnerové a Eva Kaufmanové.

close Městský ples v Hořovicích info Zdroj: Deník/Pavel Paluska zoom_in Městský ples v Hořovicích

Své místo v bohatém programu mělo také vystoupení mažoretek a taneční skupina Carmen. Po celý večer byl taneční parket stále zaplněný, ale když na pódium přišel hlavní host městského plesu v Hořovicích, Petra Janů, tancovali snad všichni návštěvníci plesu.

Krátce po půlnoci ředitel MKC Hořovice Přemysl Landa začal losovat první ze šesti hlavních cen bohaté tomboly. Ples zajistil báječnou náladu, skvělý kulturní zážitek a možnost si velice příjemně zatančit až do druhé hodiny ranní.

Mohlo by vás zajímat: Ředitel berounských hasičů: Požár haly v Žebráku byl vloni největším zásahem

Ředitel berounských hasičů: Požár výrobní haly v Žebráku byl vloni největším zásahem | Video: Hájíčková Jana