„Na náměstí Joachima Barranda měl od 14 do 16 hodin koncert pěvecký sbor Bonbon. Jenže hokejoví fanoušci se začali sjíždět už o hodinu dřív a nutno podotknout, že hokejoví fanoušci jsou jiní než pěveckého sboru, čímž se sbormistryni Bohumile Vokáčové velmi omlouvám,“ vyprávěl Dolejš. Bratr paní Vokáčové totiž koncert zvučil a Radek Dolejš s ním byl domluven, že bude pokračovat ve zvučení i akce s Radko Gudasem.

Jako překvapení si připravil příjezd Martina Růžičky, mistra světa v hokeji z roku 2010 a letošního vítěze extraligy za Třinec. „Dalším překvapením byl sportovní moderátor Václav Tittelbach, který působil v televizi Nova. Fanoušci se mohli vyfotit s oběma kluky a pohárem mistrů. Dokonce přijel pán až z Vyškova u Brna,“ prohlásil Dolejš.

Radko Gudas potěšil děti v Berouně. A akci si zopakuje ještě jednou | Video: Radek Dolejš

Místostarostové Berouna Dušan Tomčo a Michal Mišina předali za vynikající reprezentaci města Radkovi jako poděkování sušenou kýtu a Martinovi výběrové víno se skleničkami ze sklárny v Nižboru. Radko totiž bydlí v Berouně a Martin na Berounsku. „Radko má přezdívku řezník, tak jsme mu chtěli dát dárek od řezníka Kamila Alferyho s nápisem Řezník řezníkovi," smál se Mišina.

Akce pak pokračovala až do 19 hodin na hřišti v Hlinkách, kde Kelti B, muži hokejbalisté, vyhráli oblastní ligu. „Byli v šoku, když jim Radek pět minut po vítězství přišel poblahopřát,“ smál se Dolejš. A dobrá zpráva na závěr. Kdo akci nestihl, má další příležitost.

close Ze setkání fanoušků hokeje s Radko Gudasem v Berouně. info Zdroj: se svolením Radka Dolejše zoom_in Ze setkání fanoušků hokeje s Radko Gudasem v Berouně.

„S hvězdami českého hokeje se mohou fanoušci setkat ještě jednou 21. června od 16 hodin před berounským aquaparkem na Dětském dnu, který pořádají HC Berounští Medvědi v čele s trenérem mládeže a bývalým skvělým extraligovým hokejistou Martinem Podlešákem,“ uzavřel Dolejš.