Na Městském plese ve Zdicích se hned na začátku několika skladbami představil orchestr, který si místní velice oblíbili, HandaBanda se zpěvačkou Hanou Stočesovou.

Poté moderátor večera Olda Burda všechny přivítal a přítomné návštěvníky seznámil s velice bohatým programem celého městského plesu, kde spolu s ředitelem společenského domu Liborem Jonášem necelé stovce návštěvníků popřáli báječnou zábavu a štěstí při losování tomboly, kterou věnovalo město Zdice a Společenský klub Zdice.

Zábavu doplnilo ladné předtančení Lucie Houbové spolu s Antonínem Najmanem, taneční pár třídy A z tanečního klubu Romany Chvátalové. V první ukázce předvedli anglický Waltz, svěží Valčík či uhlazený Slowfoxtrot. V druhé ukázce zatančili vášnivé Tango a temperamentní Quickstep.

Lidé se během večera velice příjemně bavili, a tak když na pódium vystoupil s písněmi Karla Gotta, Ondřej Provazník, taneční parket byl ihned zaplněný. Losování tradiční tomboly o dvanáct velice zajímavých cen probíhalo ve velice hravé a napjaté atmosféře. Po půlnoci orchestr vystřídal oblíbený DJ Olda Burda a diskotéka tak byla až do konce plesu o druhé hodině ranní.

Mohlo by vás zajímat: Zadní Třebaní prošly maškary. Králem masopustu se stala horská dráha

Zadní Třebaní se procházely maškary. Nechyběla zabijačka | Video: Hájíčková Jana