Numeroložka Hana Carmen Šebková, která se věnuje například i výkladu tarotových karet a psychologickému poradenství, nyní přináší vždy v sobotu pohled na nadcházející dny.

Rodina

Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 4. Je to týden, který nás vybízí k tomu, abychom se plně věnovali řešení praktických rodinných záležitostí. Zažijeme mnohé příjemné chvíle v kruhu rodiny při zvelebování svého obydlí.

Partnerství

V partnerských vztazích se nám bude dařit velmi dobře. Tam, kde se mohlo zdát, že partner váhá s uzavřením sňatku či zásnubami, budeme skutečně mile překvapeni jeho iniciativou.

Zaměstnání

Vztahy na pracovišti se budou nyní vyznačovat nervozitou a chaosem, neboť se nám náhle navrší příliš mnoho práce. Pokud hledáme nové zaměstnání, máme jedinečnou možnost zkusit i něco nového, co jsme nikdy nedělali.

Peníze

Finančně na tom budeme v rámci rodinného rozpočtu celkem dobře, je však nutné hlídat si zbytečná vydání.

Zdraví

Měli bychom v tomto listopadovém čase více odpočívat, vyhneme se tak zbytečnému psychické i fyzické vyčerpání. Nový týden nám sice více světla nepřinese, ale budeme my tím světlem pro své blízké.

Numeroložka Hana Carmen Šebková se věnuje i léčbě psychogenní neplodnosti u žen. Více informací čtenáři najdou na internetové adrese www.vykladzkaret.wbs.cz.