Numeroložka Hana Carmen Šebková, která se věnuje například i výkladu tarotových karet a psychologickému poradenství, nyní přináší v pravidelné sobotní rubrice pohled na nadcházející dny.

Pozor na konflikty

Příští týden od 7. prosincese nachází v numerologickém osobním roce číslo 7. Měli bychom si dávat pozor na ukvapené jednání a nervozitu, řešme raději vše v klidu a s nadhledem. Je totiž možné, že bude docházet k různým konfliktům. A to jak na pracovišti, tak v rodinném kruhu. K jednání na úřadech není tento týden také zrovna nejvhodnější období.

Partnerství

V partnerských vztazích nás nemile překvapí popudlivé chování našeho partnera.

Zaměstnání

Pokud hledáme novou práci, tak raději ještě vyčkejme. Finančně na tom budeme již poněkud lépe, je proto nutné uhradit veškeré účty.

Relaxace

Hrozí nám psychické vyčerpání. Měli bychom si najít chvíli času jen sami pro sebe. Vhodná je například relaxace u dobré knížky či pěkného filmu. Výlet do přírody nás nabije novou energií, a to za každého počasí.

Odstraňování bloků

Hana Carmen Šebková se věnuje i poradenství, jehož nedílnou součástí je odstraňování bloků lidské mysli. Numeroložka se dále zabývá i neplodností žen. Více informací čtenáři najdou na www.vykladzkaret.wbs.cz.