Výtěžek z bazaru knih poputuje do obecně prospěšné společnosti Dobromysl, která poskytuje sociální služby dětem, mladistvým i dospělým se zdravotním postižením z Berouna a širokého okolí.

Spoustě z nás se doma válí knihy, které jsme rozečetli a nedočetli. Knihy, které jsme přečetli a číst už znovu nemusíme. A pak takové kousky, které se zkrátka nějakým záhadným způsobem objevily v naší domácnosti a my na ně nejspíše nikdy nesáhneme. Takové knihy můžete právě teď odnést do berounské knihovny (ulice U Kasáren 813) a odměnit se pocitem, že se dostanou do rukou novému čtenáři a zároveň jejich koupě přispěje k dobré věci.

Samotný bazar proběhne ve dvou dnech – v pátek 18. března od 8:30 do 17:00 a v sobotu 19. března od 8:30 do 11:00. Pokud na bazar dorazíte i s vašimi nejmenšími, určitě vás potěší přítomnost dětské rukodělné dílničky, dále pak třeba i prodej mýdel, svíček, koupelových solí a keramiky ze sociálně terapeutické dílny Dobromysli. Dílnička bude na místě spolu s prodejním stánkem Dobromysli v pátek od 13:00 do 17:00, v sobotu pak po celé dopoledne.