Festival uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Sokol Hudlice v čele s Rudolfem Hrkalem, který je zároveň starostou místní sokolské jednoty. Dorazilo přes pět set platících návštěvníků a dále velké množství VIP hostů od sponzorských firem. Vystoupily kapely jako Zakázaný ovoce, Divokej Bill revival či Kabát revival West. Hlavní hvězdou pak byl Alkehol.

Dohromady se při akci vybralo zhruba 252 tisíc korun. Vedle peněžního daru nadační fond Slunce obdržel i materiální pomoc od sponzorů akce. Dar převzala ředitelka organizace Blanka Dvořáková.

„Kromě finančních prostředků jsme získali také pračku značky Hoover a hry a hračky pro děti. Dary využijeme částečně též na dovybavení naší školy pro zdravotně handicapované děti v Unhošti, kde se dokončuje rekonstrukce v rámci evropského projektu. Všem organizátorům a dárcům moc a moc děkujeme. Úplně to předčilo naše očekávání,“ uvedla ředitelka.

Rudolf Hrkal podotkl, že i přesto, že doba není jednoduchá, stále se najde řada firem a lidí, kteří dobrou věc festivalu podpořili. „Velké ocenění patří rovněž firmám, které pro nás zajišťovaly různé služby. S jejich přispěním se nám podařilo snížit náklady na přijatelnou výši. Někteří návštěvníci nám dokonce přispěli více, než bylo vstupné,“ sdělil sokolský starosta.