Dvoudenní festival začal již v pátek 12. července, kdy se na dvou pódiích vystřídalo celkem osm kapel, včetně metalové legendy Arakain, se kterou vystoupila i zpěvačka Lucie Bílá, jež zde v polovině osmdesátých let začínala svoji kariéru.

Sobotní den začal již v dopoledních hodinách. Krátce po poledni už se na pódiích objevily známé tváře. Po vítězce prvního ročníku soutěže Superstar Anetě Langerové přišel na řadu legendární zpěvák s Kamil Střihavka, který i po padesátce předváděl svůj skvělý hlasový rozsah. Že je festival opravdu multižánrový svědčí i odpolední vystoupení Poletíme?, která svůj styl označuje jako original banjo punk future jazz a hiphopové ikony PSH.

Příznivci rocku si zase užili hodinový set Michala Ambrože a kapely Hudba Praha, nástupní formace novovlnné legendy. Pořádnou dávku humoru a „tanz metalu“ předvedla partička pojmenovaná podle vypočítavého Trautenberka z Krkonošských pohádek, jejichž znělku si při svém nástupu také vypůjčila. Poté se ještě přitvrdilo. Svoji velkou metalovou show si totiž připravili Dymytry a příznivci punku si i přes příval deště užili jeho největší ikonu – Visací zámek. Večer gradoval populárním Kryštofem. Formace kolem Richarda Krajča letos slaví již čtvrt století na české scéně. Po Marpo & Troublegang zakončila dvoudenní festival skupina Harlej. Většinu kapel, která pod Točníkem zahrála, si v následujícím týdnu užijí návštěvníci Kunětické hory.