Úžasný koncert, kdy zpěvačka nadšenému a natěšenému publiku předkládala jednu Vánoční písničku za druhou. Báječná atmosféra, která doopravdy navodila krásu Vánoc. Poté na podiu zpěvačka přivítala druhého hosta večera Jana Toužimského, se kterým si zazpívala Purpuru a poté Jan Toužimský zazpíval dvě skladby.

Zbytek večera, ve kterém zpěvačka hořovickému publiku zazpívala více jak dvacet písniček se pomalu, ale jistě blížil k závěru. Nejprve jako první písničku zazpívala užasnou slovenštinou písničku od Mariky Gombitové a s více jak čtyřmi stovkami návštěvníků se Lucie Bílá rozloučila písničkou Jsi můj pán…

Velice příjemným počinem bylo od návštěvníků koncertu zakoupení výrobků, které vlastnoručně Lucie Bílá udělala. Tyto finanční prostředky zpěvačka celé věnuje na charitu. Byl to koncert, který doopravdy byl parádní, úžasný a také proto svojí milované zpěvačce fanoušci přinesli neskutečně velký puget krásně žlutých květin, květinu zpěvačka obdržela od pořadatele koncertu, ale také faráře Zbigniewa Czendlika.