Jako tradičně je bude čekat Michal Nesvadba se svou show, ve které tentokrát představí neposedného Mola.

Program s názvem Michalův salát začíná v berounském letním kině v neděli od 15 hodin.

„Nové představení, které poprvé uvedl Michal na jaře 2011, se po tématech o těle, o jídle, o zvířátkách, o kytičkách a jiných věnuje tématu knížek.

Michal dětem představí své království knížek, jeho nádhernou knihovnu a nebude chybět ani dobrodružství, které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení, ale Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády,“ přiblížila program Helena Byrtusová z Pragokoncertu.

Již devět let se Michal na konci prázdnin setkává s dětmi v Berouně v Letním kině. Poprvé však loni byly opravdu v akci na cca 5-10 min. i deštníky a pláštěnky a jak to dopadlo, Michal hrál v tričku, aparatura vydržela a diváci i nejmenší děti to vzali sportovně a naprosto nikdo neodešel. Doufejme, že v letošním roce bude počasí k dětem i celé Michalově show přívětivé a na diváky nespadne ani kapička.

Pokud se chcete se svými dětmi na představení Michalův salát vydat, můžete zakoupit vstupenky v předprodeji například v berounském infocentru nebo přímo před zahájením programu u berounského letního kina.