A změny byly patrné na každém kroku. Už při vstupu obdržel každý návštěvník sklenku sektu a oku lahodilo i připravené ovoce na stylových miskách. Vskutku skvělý nápad byla stěna v improvizovaném fotokoutku s logem města a velkým červeným srdcem.

Návštěvníků na ples dorazilo kolem tří set a čekal na ně bohatý program. Na úvod všechny přítomné přivítal Zdeněk Vrba, známý to DJ a moderátor rádia, který předal slovo starostovi města Petru Vychodilovi. Tomu patřilo úvodní taneční sólo. Ovšem dlouho si ho neužil, přítomní se totiž vzápětí přidali.

V úvodu plesu nechybělo předtančení v podání dětí z tanečního studia Áčko. Děti sklidily obrovský potlesk a byla to dokonce jejich premiéra.

Celý večer hrála skupina Velvet. Tu vystřídal host plesu, zpěvačka Heidi Janků, a ta to s tancechtivými návštěvníky doopravdy rozparádila.

Na plese se také losovala tombola o devět velice hodnotných cen. První cenou byl televizor.

A pak došlo na překvapení celého plesu, kdy více jak hodinku pódium patřilo dvěma Martinům - Müllerovi a Štěpánkovi, kteří předvedli show imitací na více jak padesátku zpěváků. Nechyběl František Čech, Michal David, Pepa Vojtek, Jiří Suchý, ale i Eva Pilarová či Naďa Urbánková. Samozřejmě všechny, ale především přítomné dámy, dostal „do varu“ tolik oblíbený Mumulend v podání Petra Kotvalda a nesměl chybět berounský Leoš Mareš v tradičním kožichu.

Poslední návštěvníci odcházeli z plesu kolem druhé hodiny ranní.

close Plesová sezona info Zdroj: Deník zoom_in Plesová sezona