Všichni, kteří mají rádi tanec, jsou srdečně zváni. Podívaná to bude velkolepá. Před začínající plesovou sezónou navíc můžete odkoukat nové kroky a něco se přiučit. Nebo se stačí jen kochat ladnými pohyby tanečních párů a ženy navíc obdivovat nádherné šaty.

Na Velkou cenu Berouna, která se uskuteční v sobotu 5. listopadu, se pečlivě připravují všechny soutěžní páry z berounského Tanečního klubu Romany Chvátalové. Mezi nimi 
i loňská vítězka nejvyšší soutěže standardních tanců dospělých párů – tř. B Kristýna Bartošová se svým tanečním partnerem Matějem Blínem z Berouna. „Spolu 
s nimi letos budou o stupně vítězů v této třídě bojovat také Lucie Houbová s Antonínem Najmanem a Diana Lisá s Vladimírem Dvořákem. Kristýna a Matěj spolu začali trénovat již před osmi lety, tehdy jako druháci na základní škole," uvedla Romana Chvátalová.

Jak jsme se dozvěděli, Beroun bude kromě této naší elity reprezentovat taneční drobotina dětí prvního stupně školní docházky, dva juniorské páry, a na druhé straně také pár v kategorii senior, tedy nad 50 let. Podporu diváků všechny místní taneční páry určitě ocení.

Rozhodně bude co sledovat. V minulém roce se
na berounskou Plzeňku sjelo 150 párů z celé České republiky a ani v letošním roce nebude o počty tanečníků nouze.

Do kulturního domu můžete přijít zhlédnout program kdykoli během dne. Začátek soutěže je naplánován na 9. hodinu a konec organizátoři předpokládají v 17 hodin.