Z jejího výkladu se například dozvíte, co vás v příštím týdnu může potěšit, nebo na co byste si měli dát pozor. Příští týden se nachází v numerologickém osobním roce číslo 6.Toto období je velmi vhodné pro setkání rodinného typu, neboť staré mrzutosti se náhle jakoby samy rozplynou a nastane opět pohoda a smír.

Náš dlouholetý partner nás překvapí svým milým chováním, a nastane tak dlouho očekávaný soulad. Můžeme očekávat i nabídku k sňatku, či ke společnému bydlení. Tento týden přeje též nezadaným, kteří mají velkou šanci potkat pravou lásku, a to jak na různých kulturních akcích pořádaných v přírodním stylu, tak zcela náhodně.

Při hledání nové práce uspějeme zejména ve školství a sociálních či ekonomických oborech. Finančně na tom budeme již poněkud lépe, podnikněme proto výlet s celou rodinou po naší krásné vlasti.

Zdravotně se nemusíme ničeho obávat, je jen třeba dávat si pozor na zbytečný stres. Řešme raději vše v klidu, těšme se ze slunečních paprsků a vítejme každý nový den s úsměvem.

Více se dozvíte na adrese vykladzkaret.wbs.cz.