Také tento ročník se koná pod hlavičkou MKC Beroun a propojí centrum města v jeden cirkulující celek. „Pořadatelé nabídnou návštěvníkům hudební scénu na Husově náměstí doplněnou o přehlídku malých pivovarů a k tomu rodinnou zónu v Havlíčkově ulici s divadelním šapitó, historickým ležením, soutěžemi pro děti, skákacím hradem, kavárnou a dalšími kratochvílemi," uvádí za MKC Tomáš Suchý.

Součástí slavností bude samozřejmě také řada občerstvoven, osvěžoven a stánků s rukodělným zbožím.

„Celé slavnosti zahájí v pátek večer otevření středověké krčmy U Hradeb v Havlíčkově ulici. Otevření bude provázet program, ve kterém nebudou chybět kejklíři, tanečnice, hudci a trubadúři. Návštěvníci v dobovém kostýmu, či alespoň s dobovým doplňkem, jako je klobouk, závoj, plášť atd., obdrží zdarma kupón na středověké menu servírované šenky a pážaty," zve všechny zájemce Tomáš Suchý už na páteční program.

Hlavní oslavy ale vypuknou až v sobotu. Hlavní program bude probíhat na Husově náměstí, kde kromě koncertů a řady stánků můžete ochutnat nabídku některých z 15 pivovarů. A kdo si troufá, může vyzkoušet všechny.

PÁTEK 17. ČERVNA, Havlíčkova ulice

18:00 Středověká krčma
kejklíři, hudebníci, trubadůři, tanečnice.

SOBOTA 18. ČERVNA, Husovo náměstí

10:30 Oddechovka
12:00 Helemese
14:00 J. P. Blues Band
15:30 Moped 56
17:00 Kníry
18:30 Vypsaná fixa
20:00 Pub Animals
Havlíčkova ul.
Cirkus Strada
Divadlo 100 opic
Těžká pára (staropražský šraml) bude hrát po celý den
Součástí bude středověké ležení, přehlídka 15 pivovarů, skákací hrad.