Hudební festival Hudlice fest vznikl za charitativním účelem a výtěžek byl věnován dětem se zdravotním postižením. Pořadatelé pro držitele průkazu ZTP+, doprovod a děti do patnácti zajistili vstup zdarma.

Každá z vystupujících kapel - Matyas, Kabát revival west, Cimbura + Pohoda, Black Hill, Anopheles, Rolling Stones revival, Moped 56, Roxor a Beatles revival - přilákala svoje fanoušky a tak po závěrečném sčítání se pořadatelé přiblížili k necelým čtyřem stovkám. A za to, jak řekl moderátor celého festivalu Pepa Lábus z rádia Beat, patří velké poděkování.

Pořadatelé nenechali nic náhodě a připravili také doprovodný program pro děti a velký palec nahoru si zasloužilo i občerstvení, které bylo skvělé a návštěvníci nemuseli čekat dlouhé fronty. V době návštěvy našeho fotoreportéra patřilo pódium kapele Moped 56 s frontmenem kapely kytaristou a zpěvákem Vojtou Hubingerem.

Ten se jednomu z fanoušků odměnil kšiltovkou s logem kapely, kterou vhodil mezi přítomné juchající, tančící, ale i ty fanoušky, kteří si přijeli kapelu jen poslechnout. V samém závěru se všichni už začali těšit na Hudlice fest 2021. Snad počasí bude k pořadatelům vlídnější.