Letošní program byl, stejně jako v loňském roce, velice pestrý a nabitý kvalitními kapelami. Některé zde vystoupily už poněkolikáté. Jako první si stage podmanili Beat Sisters. Ti po skvělém vystoupení předali otěže mladé metalové naději, a sice skupině Destroy! Ta si na králodvorském rockovém svátku odbyla premiéru už v loňském roce a i letos mladí metalisti sklidili velký aplaus.

Při vystoupení „domácích“ Black Hill se už slušně pařilo i proto, že se zde kapela těší velké oblibě. Na samotný závěr jejich vystoupení nechybělo tradiční selfie s diváky. Poté pódium na chvíli patřilo starostovi Petrovi Vychodilovi a místostarostovi Josefu Antonivovi, kteří za město poděkovali Šimonovi Královi za organizaci letošního desátého setkání rockerů.

Co u vás rozhodne komunální volby? Zapojte se do velké ankety Deníku ZDE.

Poté se na podiu předvedli čeští crossoveroví The.Switch, kteří solidně rozvibrovali celé koncertní prostranství a publikum se výborně naladilo. Výtečné výkony podali i další protagonisti,Bikkinyshop či Do Řady!. Lidé se už ale těšili na hlavní hvězdu večera. Tou letos byly thrashmetalové legendy Debustrol z Mladé Boleslavi. Pokličky při jejich vystoupení nadskakovaly snad i v sousedním Berouně.