Slavnosti se opět konaly na fotbalovém hřišti Slavoj Osek. Tentokrát od pátku 20. května. Diváci se mohli v pátek těšit od 19 hodin na hudební a taneční klubový večer, kde vystoupili Cimbura & Pohoda, Lenka Dusilová. Taneční skupina Bel Dance a Cocoman + DJ.

Sobota byla věnována především dětem. Dětský den pro ně je úžasná záležitost a děti si ho opravdu velmi užijí. Hry a doprovodný program mají vždy velký úspěch, skákací hrad, čtyřkolky, jízda na poníkovi, plnění různých úkolů, ukázka práce s dravci, ale také vystoupení kroužku aerobiku a dětí z MŠ Osek.

Po závěru akce pro děti následovaly opět koncerty, a to The Agies, Luboš Pospíšil 5P., Krausberry, Inflagranti a Pepa Vojtek, Vypsaná fixa a na závěr Fast Food Orchestra.

Neděle 22. května patřila dechovce. U parku hrála od 14 hodin Rožmitálská Venkovanka, dechový orchestr, který působí mezi předními českými dechovkami již 30 let. Navazuje nejen na tradici rožmitálských, březnických a hvožďanských dechovek, ale chce pokračovat v odkazu předků, výborných muzikantů z kraje pod Třemšínem.

Akci sponzorují firmy a podnikatelé a díky jim se může tato akce uskutečnit.

Naďa Kolenská