Městský bál se uskuteční v sále Společenského domu Plzeňka od 20 hodin. A bude to podle pořadatelů opět stá za to. Kromě tance se totiž hosté mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Ten nám přiblížila Marcela Bergerová z Městského kulturního centra: „Hlavní kapela večera To Nic zahraje muziku pro všechny věkové kategorie napříč hudebními žánry. Do půlnoci program zpestří vystoupení tanečníků berounského Tanečního centra R.A.K. ve stylu disco dance a Baletní školy Terezie Dudové, jejíž členové od nejmenších po nejstarší zatančí ukázky z nejznámějších světových baletů.“

Ale to rozhodně není vše. Trhákem večera bude bezpochyby BSOP QUARTET – čtveřice violoncellistek orchestru Bohemian symphony orchestra Prague s pořádnou dávkou rockové muziky.

„Večerem bude provázet Michal Pácalt, který se po půlnoci převtělí do role DJ a zahraje největší hity od 70. let po současnost,“ dodala Marcela Bergerová. Samozřejmě nebude chybět ani tombola, ve které najdete něco na zub, ale třeba i jazykový kurz nebo keramika.