Večer zahájil starosta obce Jaromír Frühling, který později vylosoval ze vstupenek, přičemž jedna stála 150 korun, i hlavní cenu – víkend pro dva ve wellness lázních v Polsku. Ten vyhrála Veronika Svobodová z Tmaně.

Zdroj: Hájíčková Jana

O roztančení se ve 20 hodin postaraly mažoretky ze Spartaku Hořovice, a pak už hrála k poslechu i tanci skupina Flex. Zazněly písně od Karla Zicha, Michala Davida, Karla Černocha a dalších.

Zabijačkové plato pro dvě osoby, které bylo na zábavě k zakoupení, zahrnovalo jitrnice, ovar, klobásy, prejt, tlačenku a koláč, vyšlo na 425 korun. K mání byla i tmavá polévka s kroupami za 45 korun nebo zabijačkový guláš za 145 korun.

Z Králodvorského SWAPu.
Čtvrtý ročník Králodvorského SWAPu přitáhl řadu zájemců. Počasí akci přálo

Před 23. hodinou se začala prodávat tombola. Jeden lístek stál 40 korun. Hlavní cenou byl divočák. Kromě něj bylo možné vyhrát odšťavňovač, koláče, alkohol, kalendáře a mnoho dalšího. Tombola byla vskutku bohatá. „Koupil jsem si 10 obálek za 400 korun a nic jsem nevyhrál. Tomu se říká smůla,“ litoval Pavel Jansa z Tmaně. „Nikoli, tomu se říká štěstí v lásce,“ uklidňoval ho Milan Placák ze Suchomast.

Zdroj: Hájíčková Jana

Návštěvníci tančili až do jedné hodiny ráno a čím později bylo, tím se parket plnil víc a víc. Tmaňská taneční posvícenská zábava se zkrátka vydařila.