Aby ne, vždyť tradiční dětskou slavnost opět pořádal Domeček Hořovice, ve kterém chlapci a děvčata z města i okolních obcí tráví svůj volný čas v několika kroužcích. Návštěvníci tak zhlédli umění mažoretek nebo kytaristů.

BARVY A KORÁLKY
Své dovednosti a zručnost předvedly i děti, které přišly na Domečkovskou akademii jako návštěvníci. Například ve stánku si chlapci i děvčata vyřezávali lodičky. Právě toto místo bylo pozvánkou do nově připravovaného kroužku. Nedaleko stánku, který voněl dřevem, na děti čekal dlouhý stůl se spoustou barev, korálků a dalšího materiálu. I o tuto výtvarnou dílnu byl velký zájem.

BUDE POHÁDKOVÝ LES?
Hořovická oslava Dne dětí měla v předchozích letech jinou podobu, než ta letošní. „Dětem jsme řadu let nabízeli Pohádkový les v lesoparku Dražovka. Dětské dny se nyní o víkendu konají na mnohých dalších místech, tak trochu se kryjí. Proto jsme zvolili zahradu Společenského domu, kde mohou také vystoupit děti z našich kroužků," vysvětlil za středisko Volného času Domeček Hořovice Tomáš Klokočník. Navíc prozradil, že o Pohádkový les děti v žádném případě nepřijdou. Bude se konat v září, a to opět v Dražovce.